$variable

Winterfelt.lt siūlo jums šiuolaikiškam gyvenimo ritmui pritaikytus veltinių batų modelius. Juos būtinai pamils žmogus, vertinantis natūralumą ir komfortą. Mūsų siūlomi modeliai išsaugojo didžiausius veltinio privalumus - pagaminti iš aukščiausios kokybės 100% avies vilnos, apdailoje naudota natūrali oda, natūralus kailis.

Siūlome modelius, pagamintus iš itališko arba rusiško veltinio.

Dėl gamybos technologijų ir natūralios vilnos savybių mūsų modeliai yra atsparūs drėgmei, išlaiko šilumą. Šildo kojas tiek, kiek reikia, kojos juose neprakaituoja.

Winterfelt batai yra atsparūs drėgmei ir purvui (bet nepamirškime, veltiniai ne guminiai batai). Nešvarumus pašalinsite šepečio (geriausia natūralių šerių) pagalba.

eva1.png

Rusiškas veltinis gaminamas naudojant vilnos vėlimo technologiją. Tokiu būdu veltinis pagaminamas storesnis ir tankesnis. Šis modelis tinkamas avėti net iki -30 laipsnių šalčio.

Itališkas veltinis - šiek tiek plonesnis ir minkštesnis. Jis gaminamas naudojant vilnos badymo technologiją. Tačiau ir jais galima avėti nuo rudens iki pat ankstyvo pavasario. Veltiniai tinkami net iki -20 laipsnių šalčio.

Veltinių batų apdailoje naudojama tik kokybiška, natūrali oda. Kai kurie modeliai papuošti natūraliu kailiu.

Bato padas

Winterfelt.lt veltinių padai pagaminti iš termoelastoplasto (TEP). Šiai medžiagai būdingas kaučiuko elastingumas (ypatingai elastingi, atsparūs šalčiui). Šios rūšies padai puikiai tinka esant žemoms temperatūroms, atsparūs dilimui. Specialus TEP padas sumažina paslydimo riziką vaikštant šlapiu asfaltu ar sniegu. Todėl pasirinkę Winterfelt.lt veltinius jausitės ne tik patogiai ar gražiai, bet ir saugiai.