$variable

Grąžinimo garantijos

Jeigu prekės dėl kokių nors priežasčių Jums netiko,  juos galite grąžinti arba pasikeisti per 14 kalendorinių dienų nuo jų gavimo dienos. Gaminių gavimo diena laikoma diena, kurią Kurjeris gaminį Jums pristatė Jūsų nurodytu adresu ir Jūs (ar kitas asmuo Jūsų nurodytu adresu) gaminį priėmėte.

Prekes grąžinant arba keičiant tinklapyje parašykite mums laišką info@winterfelt.lt Šiame laiške būtina nurodyti:
1.    siuntėjo (Jūsų) vardą, pavardę;
2.    tikslų adresą su pašto indeksu, kur mūsų kurjeris turi atvykti paimti Jūsų paruoštos siuntos;
3.    Jums patogų siuntos išsiuntimo laiką nuo 9.00 iki 17.00 darbo dienomis;
4.    grąžinimo atveju - Jūsų banko sąskaitos numerį. Jei pinigus reikia grąžinti į kito asmens nei siuntėjas sąskaitą, reikės to asmens vardo, pavardės ir banko sąskaitos numerio. Jūsų banko duomenų konfidencialumą garantuojame. Mes garantuojame, kad Jūsų banko rekvizitai  nebus naudojami kitiems nei pinigų grąžinimo už prekes tikslams.
5.    keitimo atveju - tikslų įsigytos prekės pavadinimą ir dydį, (jei gaminys siuvinėtas)  bei norimo to paties modelio arba tos pačios kainos modelio pavadinimą ir dydį. 

Atkreipiame Jūsų dėmesį  - neparašius bent vieno iš penkių aukščiau nurodytų punktų, Kurjeris nebus siunčiamas.
Pinigai grąžinami per 14 kalendorinių dienų nuo gaminio išsiuntimo dienos. Gaminio išsiuntimo diena laikoma ta diena, kai mūsų Kurjeris iš Jūsų prekę paėmė.
Prekės bus pakeistos į norimą per 10 kalendorinių dienų nuo prekės išsiuntimo dienos mums.

Tiek grąžinant, tiek keičiant prekes, transportavimo išlaidas, gavę papildomą mūsų sąskaitą, Jūs įsipareigojate sumokėti patys. 
Privaloma sąlyga - grąžinami gaminiai turi būti originalioje pakuotėje, neavėti, neištepti, nesugadinti mechaniškai ar kitaip nepabloginta vizualinė prekių išvaizda ir kokybė. Grąžintų ar keičiamų gaminių išvaizdą ir kokybę vertina mūsų darbuotojai. 
Esant nors vienam vizualiniam ar kokybiniam neatitikimui pinigai už gaminius negrąžinami ir nekeičiami. Tokiu atveju mūsų darbuotojai susisieks su Jumis individualiai dėl gaminio atsiėmimo.

Mes neprisiimame atsakomybės, jei Jūs neatsižvelgėte į mūsų rekomendacijas ir nesusipažinote su šiomis Taisyklėmis, nes ši informacija buvo suteikta.